اخبار ويژه
لينك هاي مفيد
دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
وزارت بازرگاني
پورتال مردم
پرسش  و پاسخ
ادغام
روز ملي صادرات
لينكهاي مرتبط

تاريخ انتشار : يكشنبه 15 آبان ماه 1390 - 11:20
رحمت آبادي: با ايجاد پيوستگي توليد و تجارت مي توان اهداف بسيار بزرگي را نشانه روي كرد.
معاون هماهنگي و امور مجلس وزارت صنعت ، معدن و تجارت در مراسم توديع و معارفه رييس جديد سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان البرز ادغام و به هم پيوستگي دو حوزه تجارت و توليد را فرصت مغتنمي براي نشانه روي اهداف بزرگ در كشور اعلام نمود .

صفدر رحمت آبادي اظهار داشت: در سالي كه به يمن توجه و نگاه ژرف انديشانه رهبر فرزانه انقلاب ، سال جهاد اقتصادي نام گرفته ، خوشبختانه شاهديم كه دو دستگاه كاملا هم سو با يكديگر ادغام و راه براي ارائه خدمات بهتر و بهينه تر فراهم آمده است .

وي افزود : با توجه به ظرفيتهاي نهفته در استان البرز وهمچنين زمينه سازي هاي صورت گرفته از طرف مسئولان خدمتگزار صنايع و معادن و بازرگاني ، انشاءالله در سايه همدلي و اتحاد ، مقدمات توفيق روز افزون سازمان جديد صنعت و معدن تجارت در البرز بوجود آيد.

رحمت آبادي در ادامه با اشاره به سوابق مديريت آقاي علي مهدوي سرپرست  جديد سازمان صنعت ، معدن و تجارت گفت : امروز خوشحاليم يكي از مديراني را براي خدمت در استان البرز معرفي مي كنيم كه مراحل كسب تجربيات را در بسياري سطوح مديريت تاكنون با موفقيت طي كرده و با انگيزه كافي وارد كار در اين استان شده است .

منبع خبر : روابط عمومي سازمان بازرگاني استان البرز
تعداد بازديد :
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 0
خطاء
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
نقشه سايت | بازرسي و نظارت | معاونت ها
طراحی سایت در كرج و بهینه سازی سایت توسط سارگون