اخبار ويژه
لينك هاي مفيد
دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
وزارت بازرگاني
پورتال مردم
پرسش  و پاسخ
ادغام
روز ملي صادرات
لينكهاي مرتبط

تاريخ انتشار : یکشنبه 29 آبان ماه 1390 - 13:30
سهمیه نذورات در بین هیئت‌های البرز توزیع می شود
رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان البرز از توزیع سهمیه نذورات ایام محرم و صفر بین هیئت‌های مذهبی این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، علی مهدوی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن ایام محرم  و صفر و افزایش نذورات مردمی توزیع اقلام مورد نیاز در هیئت‌ها انجام شده است.
وی ادامه داد: با این اقدام گامی موثر در جهت کنترل بازار انجام خواهد شد.
این مسئول افزود: توزیع اقلام مورد نیاز هیئت‌های مذهبی در ایام محرم و صفر با هدف نظارت بیشتر بر روی قیمت‌های این گونه کالاها نیز انجام شده است.
این مسئول گفت: متأسفانه برخی از سودجویان در این ایام با توجه به نیاز بازار اقدام گرانفروشی کرده و نظم بازار را بر هم می‌زنند که این اقدام مانع از سواستفاده این گونه افراد خواهد شد.
وی ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده اقلامی مانند برنج، روغن نباتی و قند و شکر در ایام محرم و صفر در بین هیأت‌های مذهبی استان توزیع شده است.
مهدوی تأکید کرد: امیدواریم با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و همچنین برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال در ایام محرم و صفر کمترین دغدغه را در توزیع اقلام مورد نیاز این ایام داشته باشیم.
وی تصریح کرد: روسای هیئت‌های مذهبی در صورتی که اقلام ذکر شده را نیاز داشتند می‌توانند به این اداره مراجعه کرده و درخواست خود را اعلام کنند.
این مسئول در ادامه سخنان خود از چگونگی وضعیت تأمین میوه و مرکبات در شب عید خبر داد و گفت: در این زمینه نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است و مردم مطمئن باشند که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده طبق سال‌های گذشته میوه شب عید تأمین خواهد شد.
در ادامه این نشست معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت و معدن سازمان بازرگانی استان البرز طی سخنانی از برخورد با 15 واحد صنفی و تولیدی در این استان خبر داد و گفت: با این واحدها به دلیل  عدم اعلام موجودی برخورد قانونی شده است.
علی مهدوی ادامه داد: این وحدهای متخلف در بررسی و صدور برگه‌های گزارش بازرسی شناسائی شدند.
وی تأکید کرد: متأسفانه این واحدها قوانین این سازمان را رعایت نکرده و موجود کالاهای خود را اظهار نکردند که متخلف محسوب شده و با آنان برخورد قانونی می‌شود.
 

منبع خبر : روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز
تعداد بازديد :
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 0
خطاء
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
نقشه سايت | بازرسي و نظارت | معاونت ها
طراحی سایت در كرج و بهینه سازی سایت توسط سارگون