اخبار ويژه
لينك هاي مفيد
دفتر مقام معظم رهبري
رياست جمهوري
وزارت بازرگاني
پورتال مردم
پرسش  و پاسخ
ادغام
روز ملي صادرات
لينكهاي مرتبط

تاريخ انتشار : شنبه 12 آذرماه 1390 - 12:00
نظارت و بازرسي آرد ونان به سازمان صنعت ، معدن و تجارت واگذار شد
پيرو ابلاغ دستورالعمل اجرايي نظارت و بازرسي بر تامين ، توزيع و قيمت آرد و نان ، امور مربوط به نظارت و رسيدگي به تخلفات اين حوزه به سازمان صنعت ، معدن و تجارت واگذار شد .

 

در اولين جلسه كارگروه انتقال وظايف محوله از تعزيرات آردو نان به معاونت نظارت و بازرسي سازمان ؛ رييس سازمان آغاز طرح واگذاري و انجام بازرسي هاي محوله را از همين امروز اعلام نمود .

علي مهدوي در اين خصوص اظهارداشت : بهره گيري از توانمندي ها و ظرفيت هاي اتحاديه صنف نانوايان در اين طرح بايد جزو اولويت ها قرار گرفته و تا حد ممكن با برون سپاري وظايف و به كارگيري قدرت اجرايي اتحاديه اين موضوع را به سامان برسانيم .

وي افزود : با توجه به رضايت عمومي و مسئولين ارشد استان در خصوص نحوه عملكرد اتحاديه صنف نانوايان در تامين ، توزيع و البته كيفيت نان عرضه شده در استان و شهرستان كرج ، اميدواريم در ادامه نيز اين اتحاديه به ايفاي نقش در بهترين شكل پرداخته و كمك حال واقعي معاونت نظارت و بازرسي سازمان در خصوص موضوع آرد و نان باشد.

علي مهدوي در پايان خاطرنشان كرد : انتقال وظايف با روال فعلي و البته با مسئوليت سازمان صنعت ، معدن و تجارت اجراي طرح آموزش به روز و  يكسان براي بازرسان اين بخش و انجام اطلاع رساني مناسب در معرفي سامانه رسيدگي به تخلفات صنفي يعني 124 به شهروندان در اعلام شكايات خود از نانوايان جزو اهم اهداف ما در طرح واگذاري امور مربوط به نظارت و بازرسي آردونان به سازمان صنعت ، معدن و تجارت خواهد بود .

منبع خبر : روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز
تعداد بازديد :
نظرات بينندگان
غیر قابل انتشار : 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته : 0
خطاء
نام :
ايميل :
متن نظر : * 
 
متن بالا را وارد نماييد* 
 
نقشه سايت | بازرسي و نظارت | معاونت ها
طراحی سایت در كرج و بهینه سازی سایت توسط سارگون